کادر آموزشی

مرجان احمدیان

مرجان احمدیان

سلام به همه
من مرجان احمدیان هستم. یک دلیل حضور امروز من به عنوان معلم زبان، بر می‌گرده به دوران بچگی که چندتایی از اطرافیانم تسلط کامل به زبان انگلیسی داشتند و بیشتر از هر چیزی من رو به این سمت پیش برد که زبان رو با علاقه یاد بگیرم، تا بتونم  سر در بیارم که چی میگن و من هم بتونم باهاشون حرف بزنم.
اما یکی دو سال که از ورودم به دانشگاه گذشت به این علاقه‌ی درونیم پی بردم که یاد دادن اون چیزی که بلد هستم بهم حس غیرقابل وصفی میده، نه تنها دوست دارم بچه‌ها در طول کلاس خسته نشن، که شنیدن این سوال “واقعا کلاس تموم شد؟” برام لذت بخشه چون خودم هم زبان رو همین قدر شیرین یاد گرفتم.
من متولد آخرای اسفند ۷۴ هستم و در دانشگاه رشته حقوق خوندم.

سوده مقدم

سوده مقدم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کالین ماموکی

کالین مانوکی

سلام کالین هستم متولد سال 1378 و فارغ التحصیل کارشناسی رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی. ویژگی‌های اخلاقی زیادی دارم که مهم‌تر از همه این که رابطه خیلی خوبی با بچه‌ها دارم ،صبور هستم و روحیه کار تیمی دارم و از به روزترین روش‌ها و فعالیت‌ها در تدریس استفاده می‌کنم.
مدرک Ielts زبانم رو در سال 1398 دریافت کردم و به دلیل علاقه‌ی زیادی که به زبان انگلیسی و همین طور تدریس داشتم، دوره‌های TTC کودک و خردسال را در سال 1398 گذراندم و دوره‌های TTC بزرگسالان را در جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران گذراندم.
در یک محیط بسیار شاد در مهد کودک به عنوان مدرس زبان انگلیسی مشغول به کار شدم .
به دلیل علاقه زیادی که به کاردستی و کار‌های خلاقانه دارم تصمیم گرفتم که از طریق کلاس‌های کاردستی تدریس زبان انگلیسی هم انجام بدم.
تجربه‌های بسیار جالبی در زمینه تدریس به دست آوردم .سعی می‌کنم بر اساس علاقه بچه‌ها فعالیت‌های کلاس را تغییر بدم و کلاس بسیار انعطاف پذیری داشته باشم. دوست ندارم که کلاس‌های یکنواخت و خسته کننده‌ای داشته باشم به همین دلیل وقت بسیار زیادی رو صرف پیدا کردن روش‌های خلاقانه و جالب می‌کنم.

هانیه ملک محمدی

حانیه ملک محمدی

سلام
من حانیه‌م
بهارِ ۱۳۷۹ به دنیا اومدم
فیزیک می‌خونم
منم مثل یه عالمه از جوونای دیگه رفتم دانشگاه که علایقمو دنبال کنم، که دیدم نه بابا! دل من یه جای دیگه‌ست.
قلب و دل من توی کلاسای زبانی که از بچگی می‌رفتم جامونده.
این شد که رفتم مطالعه کردم، چند تا دوره شرکت کردم و درس خوندم و شدم معلم زبان.
فکر کنم علاقه آدم در نهایت راهش رو به زندگی آدم پیدا می‌کنه.
حالا بین خودمون بمونه ولی سر کلاسام گاهی مثل یه بچه‌ی ۷ ساله پا به پای شاگردام خوش می‌گذرونم. قشنگی معلم بودن همینه. غرق میشی توی دنیای رنگی شاگردات. بهشون یه چیزی یاد میدی و صد تا چیز یاد می‌گیری.
خلاقیت و تجربه و مطالعاتت رو می‌ذاری کنار هم و رنگ می‌پاشی روش و بازی می‌سازی. میری سر کلاس و از علاقه شاگردات نسبت به درس کیف می‌کنی.
از این که می‌بینی بعضیاشون از کلاسای درسشون فراری‌ان اما با عشق میان سر کلاس زبان پر از حس خوب میشی
اینه که من الان اینجام
با جون و دل و قلب و عشق اینجام…

سارا شفائی

سارا شفائی

من سارا شفائی متولد اسفند ۱۳۷۴ هستم.از بچگی زبان می‌خوندم و هیچ وقت فکر نمی‌کردم معلم زبان بشم. همیشه عاشق بچه‌ها بودم و از کنارشون بودن لذت می‌برم. البته که کلا ارتباط و آشنایی با آدم‌های جدید رو دوست دارم. خب چه کاری میتونه من رو خوشحال کنه؟! قطعا معلمی…!
از حس‌های خوبی که می‌گیرم هرچی بگم کم گفتم…
تو کلاس‌ها گاهی انقدر پر انرژی هستم که باورم نمیشه دیگه خودم معلمم.
دوست دارم همه سرکلاسم، کنار یادگیری حس خوبی داشته باشن.

زهرا کاشفی

زهرا کاشفی

من زهرا کاشفی متولد اسفند ۱۳۸۱ دانشجوی کارشناسی ادبیات فارسی هستم. از موقعی که هفت ساله بودم شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردم ولی هیچوقت فکر نمی‌کردم یه روز خودم معلم انگلیسی باشم! وقتی که من کوچیک بودم یادگیری زبان دردسرهای زیادی داشت و ناراحت می‌شدم که به‌خاطر همین شرایط نمی‌تونم به کلاس‌هام ادامه بدم، پس تا وقتی بتونم دوباره کلاس برم یادگیری زبان رو با دیدن انیمیشن و خوندن کتاب ادامه دادم.

الان خوشحالم که اینکار رو انجام دادم چون هر چیزی که تو همون فیلم و کارتون‌ها یاد گرفته بودم خوب خوب یادم مونده. تو یکی دو سال اخیر که دنیا درگیر کرونا شد، شروع به تدریس کردم و باورم نمی‌شد ارتباط با بچه‌ها انقدر انرژی‌بخش و خوشحال‌کننده باشه!

دوست‌هام همیشه بهم میگن انگار بعد از کلاس‌هات کلی انرژی گرفتی و مدام لبخند می‌زنی؛ و حق با اونهاست چون من خیلی خوشحالم که می‌تونم به کسی کمک کنم شرایطی بهتر از شرایط بچگی خودم برای یادگیری زبان داشته باشه و علاقه‌ش رو دنبال کنه!

آواتار معلم زن

سارا رمضانی

سلام من سارا رمضاني هستم و از سال ٧٤ زندگي پر از تجربه‌های جالبم رو شروع كردم! علاقه‌ی من به دنيای دانش من رو
كشوند به يك رشته ‌یعلوم پايه كه دنيايي از هيجان اكتشاف رو براتون به ارمغان مياره يعني شيمي و از اونجا كه هميشه سعی
می‌كردم بهترين خودم باشم از دانشگاه شريف سردرآوردم. كم كم دوره‌ی كارشناسي داشت تموم مي‌شد كه شروع كردم به
تدريس هم شيمي و هم زبان. خيلي جالبه كه شغل رويايي بچگي من معلم مهدكودك بود و همين عشق و علاقه كم كم باعث شد تا
من روی اين رده‌ی سني تمركز كنم و سعي كنم تا بچه‌ها تجربه‌ی شيريني از آموزش زبان رو داشته باشند و از سيستم خشك
آموزش و پرورش فاصله بگيرم.
بعد هم وارد رشته‌ی مديريت كسب و كار در دانشگاه اميركبير شدم تا بتونم با كمك علم، حرفه‌ام رو به بهترين شكل هدايت كنم.