معرفی طلوع مهر

مجموعه فرهنگی طلوع مهر چهارده از سال 1392 با تولید محتوای فرهنگی-مذهبی در بستر شبکه های مجازی و طراحی و عرضه محصولات مذهبی مناسبتی ویژه کودکان و بزرگسالان، فعالیت خود را آغاز نموده و در بین مخاطبین خود شناخته شده است.
از سال 1397 نیز با توجه به تجارب و توانمندی‌های تیم اجرایی مجموعه، و بر اساس نیاز خاص خانواده های مذهبی به فضای آموزشی مطابق با معیارهای اخلاقی-اسلامی، توفیق خدمت رسانی در حوزه آموزش زبان های خارجی برای گروه‌های سنی مختلف را داشته ایم.
هم اینک با بیش از پنج سال سابقه موفق در برگزاری کلاس‌های حضوری و آنلاین زبان‌های خارجی برای تمام گروه‌های سنی(خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال)، دوره‌های بسیاری برای آموزش زبان‌های انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی و … در حال برگزاری داریم و به لطف خداوند با مدارس و موسسات زیادی در این زمینه همکاری بلند مدت و رضایت بخشی داشته‌ایم.
هدف اصلی ما در خانه زبان طلوع مهر چهارده، همواره ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی در حوزه زبان های خارجی، با بهترین کیفیت و بر پایه‌ی استانداردهای بین المللی و در فضایی امن ویژه خانواده های مذهبی بوده است.
از جمله همکاری‌های خانه زبلن طلوع مهر چهارده با مدارس و موسسات به شرح زیر است:
مجموعه دخترانه فضیلت – دبستان و متوسطه اول – انگلیسی
مجموعه آموزشی هدایت میزان- تمام مقاطع سنی – انگلیسی و عربی
دوره‌های مکالمه محور عربی فصیح و لهجه عراقی ویژه پزشکان
مکالمه عربی لهجه عراقی ویژه جمعی بازرگانان و کاروان داران
مجموعه حیاط – انگلیسی خردسالان و کودکان
مجموعه آموزشی پارسا – مقطع پیش دبستانی – انگلیسی